Czy wiesz jak na rynku postrzegana jest Twoja firma pod względem ekologicznym?
Czy jest to dla Ciebie istotne?
Jeśli tak, to przyłącz się do naszej akcji:
POSADŹ LAS DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ

Posadzenie jednego drzewka to tylko 11,00 złotych. Wystarczy tylko określić ile drzew firma chce posadzić, oszacować koszt i pracownicy Waszej firmy mogą przyjechać i osobiście lub z rodzinami i posadzić te drzewa, a przy okazji spędzić wspólnie trochę czasu na świeżym powietrzu. Jeżeli jednak chcecie przyłączyć się do akcji a nie macie możliwości samodzielnego przybycia możecie zostawić to nam. My posadzimy je w waszym imieniu.
JEDEN HEKTAR LASU POCHŁANIA TYLE CO2, ILE WYTWARZA SAMOCHÓD PO PRZEJECHANIU 100 TYSIĘCY KILOMETRÓW.

Istnieje również możliwość zorganizowania dla Waszej firmy osobnego eventu z sadzeniem drzew i ogniskiem na terenie Szkoły Leśnej na Barbarce.
W ramach wiosennej edycji naszej akcji sadzić będziemy drzewa na powierzchni 120r, sąsiadującej z terenem Szkoły Leśnej na Barbarce. Na tym terenie w poprzednim roku usunięto monokulturę sosnową, a teraz sadzić tam będziemy sadzonki gatunków drzew dopasowanych do warunków glebowych panujących na tej powierzchni. Dzięki temu nasze dzieci i wnuki będą mogły cieszyć się i korzystać z możliwości wypoczynku i relaksu na łonie przyrody, a także obserwować rozwój bioróżnorodności w swoim otoczeniu.
Jeżeli są to bliskie Tobie idee przyłącz się do naszej akcji mającej na celu rozwijanie właściwie ukształtowanej lesistości Polski i osobiście lub za naszym pośrednictwem posadź drzewa i stwórz fragment lasu. Jedno drzewo to tylko 11,00 zł.


Jeśli firma chce zorganizować event na Barbarce lub chce otrzymać fakturę prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów

Ilość drzewek ograniczona.